Elegantní zakrytí bazénu

Přesnou cenovou kalkulaci Vám vyhotovíme na základě Vašich požadavků na typ, rozměry, terasovou krytinu, apod. Kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme Vaše představy a navrhneme vhodné řešení. 

Posuvné zakrytí je od nás možné dodat v několika variantách, buď jen jako samostatný rám z   konstrukčních hliníkových profilů v úpravě elox, nerezové kolejnice, boční kartáče proti nečistotám, polykarbonátová proti dešti a odpařování bazénu nebo můžeme dodat jako kompletní terasové zakrytí včetně finálního povrchu, jako jsou např. terasová prkna. 

Jako kryt proti dešťové vodě a zároveň jako zábrana proti tepelným ztrátám a odpařování bazénu slouží polykarbonátová výplň mezi výztuhami konstrukce, která je sespádována mimo vodní plochu bazénu. 

Proti povrchovým nečistotám jako je např. prach, tráva, apod. tvoří zábranu boční kartáčové výplně, které vyplňují mezeru mezi spodní hranou krytu a dlažbou (zemí).

Zakrytí se posouvá po dvou kolejnících, kterou jsou pochozí a velice nízké jen 15mm, nicméně pokud to instalace dovolí, snažíme se kolejnice zapustit do okolní dlažby nebo terasy (povrchu).  

Posouvání zakrytí je díky velmi lehké konstrukci a kvalitním pojezdům velice jednoduché, nicméně si ho můžete ještě více ulehčit elektrickým motorem s dálkovým ovládáním. Motory k posunu používáme velice kvalitní, odolné a bezpečné s dálkovým ovládáním. 

Zakrytí bazénu je rovněž možné dodat ve více segmentech, např. při realizaci zakrytí velkého bazénu nebo v případě, že okolní ráz zahrady nebo terasy nedovolí jeden velký kryt. 

Vzorník povrchů ze dřeva, které je nejčastěji voleným finálním povrchem. Dřevěná prkna Vám rovněž můžeme nalakovat speciálním olejem určeným pro tyto typy dřevin.

Vzorník povrchů WPC. Jedná se o bezúdržbová terasová prkna z dřevoplastu, různé přírodní odstíny, libovolné rozměry. Terasová prkna mají oboustranné provedení, jsou pískovaná pro přirozenější vzhled dřeva. Z jedné strany je na povrchu drážka, z druhé věrná imitace dřeva.